baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Dookoła Skandynawii z Przemysławem Gołembowskim

W środowe popołudnie, 26 kwietnia, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu zaprasza do Biblioteki Głównej przy ul. Legionów 66 na spotkanie z podróżnikiem, krótkofalowcem, żeglarzem i karawaningowcem – Przemysławem Gołembowskim SP7VC.

Przemysław Gołembowski to prawdziwy miłośnik podróżowania, w ciągu 18 lat odwiedził 99 krajów, z prawie wszystkich łącząc się radiowo. Krótkofalarstwo to jedna z jego wielu pasji. Swoje doświadczenia z podróżowania z radiostacją zebrał w książce „Z radiem przez świat” wydanej w 2022 r. nakładem Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli. Publikacja, okraszona licznymi anegdotami oraz barwnymi fotografiami, łączy w sobie cechy albumu podróżniczego oraz poradnika krótkofalarskiego.

W trakcie spotkania w Bibliotece Głównej podróżnik opowie o swojej miesięcznej wyprawie do Skandynawii, którą odbył samochodem Skoda, pokonując ponad 10 tysięcy kilometrów. Będzie można posłuchać m. in. o tym w jaki sposób zorganizować tak karkołomną wyprawę, a także które miejsca warto odwiedzić.

Początek spotkania o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Źródło: MBP Kalisz

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze