Kalisz na wynos

Miasto Kalisz wraz z Powiatem Kaliskim ze wsparciem dla restauratorów. Oba samorządy uruchomiły portal kalisznawynos.pl, który oferować będzie posiłki na wynos.

Za pomocą kalisznawynos.pl lokalni restauratorzy mogą bez dodatkowych kosztów oferować jedzenie w tej formie. Strona powstała w kontrze do podobnych tego typu serwsów, które jednak pobierają prowizję od prowadzących gastronomię. 

Inicjatywę organizacji darmowych portali dla restauratorów wystosowała Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej. Dotychczas zostały one uruchomione między innymi w Poznaniu czy Elblągu. 

Jeżeli chodzi o serwis Kalisza i Powiatu Kaliskiego, dodanie restauracji jak i korzystanie ze strony będzie darmowe, konieczna będzie jedynie rejestracja nowego użytkownika i dodanie lokalu. Zdjęcia potraw czy logotypy również będzie można dodawać własnoręcznie. Oferta będzie podzielona na kategorie produktowe, bez podziału na rodzaje restauracji.

Koszty funkcjonowania usługi wezmą na siebie Miasto Kalisz wraz z Powiatem Kaliskim.

Źródło: UM Kalisz 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter