Baner 3D
BanerMagdaSpychalskaLatarnik
baner_GM

Kolejne wiosenne zwycięstwo „KOSY”

W niedzielę 26 marca na Stadionie Miejskim w Opatówku piłkarze drużyny KS Opatówek pokonali KS Szczyt Szczytniki 2:1.

Mimo, iż w pierwszej połowie nie wszystko wyglądało idealnie, to w drugiej piłkarze KS Opatówek stworzyli więcej sytuacji, które ostatecznie przyczyniły się do odniesionego sukcesu.

Fundamenty pod to zwycięstwo dała przeprowadzona w 56 minucie meczu akcja zespołowa, którą wykończył Michał Kostera. W kolejnych 20 minutach spotkania piłkarze KS Szczyt Szytniki nie zdołali uporządkować swoich szyków obronnych, na czym skorzystał Dominik Tomczyński i trafnym strzałem w bramkę zmienił wynik spotkania na 2:1.

Już w najbliższą sobotę, 1 kwietnia o godz. 15:30 drużyna Seniorów KS Opatówek zmierzy się z drużyną GLKS Barycz w Jankowie Przygodzkim.

Źródło: Gmina Opatówek