Krawczyk, Karasiński, Walczak w triathlonie

25 lipca triathloniści z Kalisza odnieśli sukcesy w trzeciej odsłonie Samsung River Triatlon Series w Kole.
Natalia Krawczyk ponownie zwyciężyła 1/8 IM open kobiet i zapewniła sobie zwycięstwo całego cyklu. Marcin Karasiński w 1/4 IM zwyciężył w swojej kategorii M50, a junior Jakub Walczak wygrał w kategorii M16.

Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: 1/4 IM (950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,55 km biegu) oraz 1/8 IM (475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,275 km biegu). W Kole po raz pierwszy odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Inżynierów. Kaliszanie bardzo dobrze się zaprezentowali: Krzysztof Ewiak zwyciężył kategorię M45 i zajął trzecie miejsce wśród kolegów z branży.