Walczak i Kamiński wracają do KKS-u

Do drużyny "Trójkolorowych" powraca Wiktor Walczak oraz Daniel Kamiński. Walczak występował w przeszłosci w zespołach młodzieżowych KKS-u, a Kamiński wraca z wypożyczenia do pierwszoligowej Arki Gdynia.

Wypożyczenie 20-letniego Daniela Kamińskiego do pierwszoligowej Arki Gdynia zostało skrócone. Od wczoraj pomocnik trenuje wraz z ekipą Dumy Kalisza. Wypożyczenie zakontraktowane zostało na początku sierpnia. Za porozumieniem stron zdecydowano o powrocie Daniela Kamińskiego do ekipy Dumy Kalisza. “Kamyk” w pierwszej drużynie KKS-u rozegrał dotychczas 34 spotkania, spędzając na murawie ponad 2 tys. minut. W tym czasie pomocnik zdobył jedną bramkę. Z kolei urodzony 15 marca 2002 roku Walczak występował w przeszłości w zespołach młodzieżowych KKS-u Kalisz, a teraz dołącza do “Trójkolorowych” na zasadzie transferu definitywnego z Zagłębia Lubin. Podpisał z naszym Klubem roczny kontrakt.

 

Źródło: KKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter