Kubicatransport
baner_GM
BanerMagdaSpychalskaLatarnik

Walczyli do końca. Bez punktów w meczu z liderem

To nie była dobra sobota dla seniorskich drużyn KKS-u Kalisz. Porażką 2:3 zakończył się wyjazdowy pojedynek KKS-u II z liderem RED BOX V ligi gr. 3, Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Wśród kakaesiaków na listę strzelców wpisali się Maksymilian Kaczmarek oraz Patryk Soboczyński.

Tuż przed przerwą gospodarze, za sprawą bramki Mikołaja Marciniaka, wyszli na prowadzenie. Wyrównanie nastąpiło w 57. minucie, gdy swoją okazję wykorzystał Maksymilian Kaczmarek. Ostrovia odskoczyła podopiecznym Krzysztofa Orzeszka w 70. i 88. minucie, choć po ostatnim trafieniu, sygnał do walki dał jeszcze swoim kolegom Patryk Soboczyński, który zdobył trafienie kontaktowe w 90. minucie. W doliczonym czasie gry jeden z kakaesiaków mógł zapewnić remis w tym starciu, ale ostatecznie futbolówka przeszła tuż obok słupka.

7. kolejka sezonu 2022/2023 RED BOX V ligi gr. 3, 24.09.2022, godz. 16:00, Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Piłsudskiego 64
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KKS Kalisz II 3:2 (1:0)
1:0 Mikołaj Marciniak 45. min, 1:1 Maksymilian Kaczmarek 57. min, 2:1 Mikołaj Lewandowski 70. min, 3:1 Mikołaj Marciniak 88. min, 3:2 Patryk Soboczyński 90. min.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski: Bartosz Jankowski – Mateusz Rachwalski, Paweł Zadka, Jakub Jędrzejak, Konrad Rusek, Mikołaj Lewandowski (72. min Nikodem Modrzyński), Jakub Kramarczyk (88. min Nikodem Nowacki), Peter Suswam, Łukasz Budziak (72. min Mariusz Poślednik), Mikołaj Marciniak, Maciej Kaniewski (80. min Adam Sobański).

KKS Kalisz II: Michał Stefaniak – Alan Kurcbach, Kacper Dudek, Szymon Bora (30. min Eryk Krysiak), Patryk Soboczyński, Maksymilian Kaczmarek (88. min Wiktor Kleczewski), Dawid Głowacki (67. min Wiktor Twardowski), Nikodem Grabowski (88. min Krzysztof Bazarnik), Wiktor Walczak (82. min Nikodem Siewiera), Wojciech Maroszek (57. min Hubert Augustyniak), Aleks Kurcbach.

źródło: KKS Kalisz