Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Wykonując obowiązek informacyjny określony w art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) uprzejmie informujemy, że:

Administratorem Twoich danych osobowych jest FUNDACJA IM. BOLESŁAWA POBOŻNEGO.

Na podstawie niniejszej zgody będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu marketingu bezpośredniego naszych usług, np. wysyłania informacji o naszych produktach, promocjach i najnowszych ofertach. Podstawą naszego działania jest Twoja dobrowolna zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), której możesz udzielić zaznaczając odpowiedni check-box. Zgoda może zostać przez Ciebie wycofana w dowolnym momencie poprzez wiadomość e-mail na adres kontakt@boleslawpobozny.pl. Pamiętaj proszę, że cofnięcie zgody odnosi skutek od momentu tego zdarzenia. Dopóki nie dowiemy się, że nie chcesz dalej otrzymywać naszych wiadomości marketingowych, nasze działania są w pełni legalne na podstawie Twojej zgody.

Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w naszej Polityce prywatności Spółki.

Przysługują Ci następujące prawa) w zakresie Twoich danych osobowych:

  • prawo dostępu do danych i ich poprawiania,
  • prawo do sprostowania danych,
  • prawo do żądania usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”),
  • prawo do ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru (obecnie Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie przez Ciebie Twoich danych dla ich przetwarzania w celach marketingowych jest w pełni dobrowolne.