baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Reklama

Oferta „w pigułce”!

Współpraca z Państwem będzie dla nas zaszczytem. Dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie oświetlić markę Waszego Biznesu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty!

Prezentowane kwoty są kwotami netto.

Baner STANDARD
330
zł / tydz.
590
zł / msc.
  • Baner pojawi się w panelu bocznym oraz pod artykułami, a jego wymiary to 580×300 px. Stworzenie projektu baneru to dodatkowo 70 zł, a w przypadku baneru z np. urozmaiconą grafiką czy animacjami – 100zł.
Baner PREMIUM
550
zł / tydz.
990
zł / msc.
  • Baner pojawi się na górze strony oraz nad artykułami, a jego wymiary to 1200×200 px. Stworzenie projektu baneru to dodatkowo 70 zł, a w przypadku baneru z np. urozmaiconą grafiką czy animacjami – 100zł.
Artykuł sponsorowany
499
  • Artykuł może mieć dowolną liczbę znaków i do 3 zdjęć w treści. Rozmiar zdjęcia głównego to 1200×900 px (bez umieszczania kluczowych informacji na brzegach grafiki). Materiał będzie publikowany również na Twitterze i Facebooku portalu. Przygotowanie artykułu przez redakcję oraz zrobienie do niego zdjęć to koszt dodatkowy 150 zł za każdą z usług. Treść będzie widoczna na stronie głównej portalu przez minimum 2 dni.
Promocja w materiałach wideo
990
  • Możliwość wyboru tematyki sondy, reportażu bądź wywiadu oraz promocja marki w obrębie filmu z jednej z serii Latarnika Kaliskiego. Promocja będzie opierać się na dwukrotnej 6-sekundowej emisji baneru 1200×200 px, a także wspomnieniu, iż film powstał dzięki Sponsorowi XYZ. Wideo pojawi się na stronie portalu oraz w social mediach: YouTube, Twitter, Facebook.
Filmy promocyjne
500-2500
  • Zrealizujemy filmy promujące Państwa firmę bądź instytucję. Stawka zależy od długości filmu, jego technicznego wykonania, liczby produkcji oraz formy promocji. Filmy mogą zostać opublikowane na naszym portalu w ramach serii #BlaskiBiznesu. Oferujemy również możliwość stworzenia animacji, grafik, udziału prezentera, nagrań z drona, realizacji shortsów.
Transmisje na żywo
1000-5000
  • Zrealizujemy transmisję na żywo z organizowanego przez Państwa wydarzenia, konferencji prasowej, wykładu, prezentacji itp. Stawka zależy od długości transmisji, jej technicznego wykonania, liczby kamer. Oferujemy również możliwość stworzenia animacji, grafik, udziału prezentera, nagrań z drona, realizacji studia Latarnika Kaliskiego.
Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy/organizacji
od 350
  • Na potrzeby identyfikacji możemy przygotować ulotki, plakaty, wizytówki czy papier firmowy. Dodatkowo możemy zaprojektować logotyp wraz z księgą znaku lub stworzyć pełną identyfikację wizualną firmy.

W pakiecie taniej!

Pobierz pełną ofertę!

lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 730 147 559 bądź mailowo reklama@latarnikkaliski.pl

Warto przeczytać