Oferta "w pigułce"!

Współpraca z Państwem będzie dla nas zaszczytem. Dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie oświetlić markę Waszego Biznesu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami
naszej bogatej oferty!

Prezentowane kwoty są kwotami netto.

Baner STANDARD

300 zł/tydz.

550 zł/msc

Baner STANDARD

Baner pojawi się w panelu bocznym oraz pod artykułami, a jego wymiary to 580x300 px. Stworzenie projektu baneru to dodatkowo 70 zł, a w przypadku baneru z np. urozmaiconą grafiką czy animacjami - 100zł.

Baner PREMIUM

500 zł/tydz.

900 zł/msc

Baner PREMIUM

Baner pojawi się na górze strony oraz nad artykułami, a jego wymiary to 1200x200 px. Stworzenie projektu baneru to dodatkowo 70 zł, a w przypadku baneru z np. urozmaiconą grafiką czy animacjami - 100zł.

Artykuł sponsorowany

499 zł

Artykuł sponsorowany

Artykuł może mieć dowolną liczbę znaków i do 3 zdjęć w treści. Rozmiar zdjęcia głównego to 1200x900 px (bez umieszczania kluczowych informacji na brzegach grafiki). Materiał będzie publikowany również na Twitterze i Facebooku portalu. Przygotowanie artykułu przez redakcję oraz zrobienie do niego zdjęć to koszt dodatkowy 150 zł za każdą z usług. Treść będzie widoczna na stronie głównej portalu przez minimum 2 dni.

Dedykowana sonda #PytaMY lub #SkarbyLatarnika

990 zł

Dedykowana sonda #PytaMY lub #SkarbyLatarnika

Dedykowana sonda lub reportaż oznacza wpływ na tematykę materiału oraz promocję marki w obrębie filmu. Video pojawia się na stronie portalu oraz w social mediach - Twitter, Facebook. W filmie mogą pojawić się również ujęcia z drona - jest to dodatkowy koszt 600 zł.

Dedykowany reportaż #BlaskiBiznesu

1100zł

Dedykowany reportaż #BlaskiBiznesu

Dedykowane #BlaskiBiznesu to materiał maksymalnie 5-minutowy, w którym firma ma możliwość przedstawić się od jak najlepszej strony, pokazując np. swoją pracę "od kuchni" czy udzielając wywiadu z najważniejszymi osobami w zespole. Video pojawia się na stronie portalu oraz w social mediach - Twitter, Facebook. W filmie mogą pojawić się również ujęcia z drona - jest to dodatkowy koszt 600 zł.

Banery w filmach na YouTube

Jeden film - 450 zł

Dwa filmy - 800 zł

Cztery filmy - 1400 zł

Banery w filmach na YouTube

Baner pojawi się dwukrotnie na 6 sekund w trakcie jednego odcinka/filmu. Wymiary baneru to 1200x150 px. Przy wykupie emisji w dwóch lub czterech odcinkach, cena to odpowiednio 800 zł oraz 1400 zł. Możliwy jest wybór dowolnej serii materiałów wideo, w których pojawią się banery. Stworzenie projektu baneru to dodatkowo 70 zł, a w przypadku baneru z np. urozmaiconą grafiką czy animacjami - 100zł.

Mecenas wybranego „Tekstu do kawy”

250 zł

Mecenas wybranego „Tekstu do kawy”

Promocja logotypu firmy pod lidem artykułu z serii „Teksty do kawy” (niekontrowersyjnym tematycznie) wraz z podpisem: „Tekst powstał dzięki LOGOTYP/NAZWA FIRMY (aktywne hiperłącze prowadzące do strony firmy)”.

Mecenat firmowy

69-99 zł

Mecenat firmowy

Mecenat firmowy to oznaczenie w napisach końcowych naszych produkcji wideo oraz comiesięczne podziękowanie dla naszych Mecenasów i Darczyńców publikowane w naszych social mediach. Cena mecenatu jest uzależniona od okresu, na jaki podpisywana jest umowa. Jeden miesiąc kosztuje 99 zł, a w rozliczeniu kwartalnym, półrocznym i rocznym są to stawki odpowiednio: 89, 79 i 69 zł/msc. Przy wykupie na rok dodatkowym profitem jest 10% na inne usługi (nie dotyczy pakietów).

Spot w filmach na YouTube

Jeden film - 990 zł

Dwa filmy - 1500 zł

Trzy filmy - 2500 zł

Spot w filmach na YouTube

W trakcie jednego z filmów/odcinków na początku (w 1 minucie) pojawi się 30-sekundowy spot reklamowy. Przy wykupie emisji w dwóch lub trzech odcinkach, cena to odpowiednio 800 zł oraz 1400 zł. Możliwy jest wybór dowolnej serii materiałów wideo, w których pojawią się spoty. Stworzenie projektu spotu reklamowego to koszt dodatkowy - 1500 zł.

W pakiecie taniej!


Profity

  • Baner STANDARD na miesiąc
  • Napisy końcowe w Produkcjach wideo na kanale YouTube
  • Podziękowania miesięczne w social mediach
  • Artykuł sponsorowany
  • Baner PREMIUM na miesiąc
  • Baner w produkcji wideo - jeden odcinek
  • Dedykowana produkcja

Jak się zareklamować?!

(blog z poradami)