Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Spot reklamowy w Kaliszu to Twoja szansa na sukces

Zaprezentowanie siebie i swojej firmy przez spot reklamowy w Kaliszu niesie za sobą liczne korzyści. To właśnie dzięki niemu nasza marka i oferowane przez nas usługi stają się bardziej rozpoznawalne, a klienci coraz częściej interesują się tym, co posiadamy w swojej ofercie. Sukces jest wynikową tego, że spot reklamowy oddziałuje na nasze zmysły, dodatkowo dając nam możliwość do zaprezentowania produktu, usługi lub wydarzenia oraz przedstawienia ich zalet w krótkim czasie. Jak przygotować dobry i skuteczny spot reklamowy? Kto w Kaliszu zajmuje się realizacją spotów reklamowych?

To, że wideo marketing zyskuje przewagę nad innymi formami reklamy nie powinno już nikogo dziwić. Jednak z czego to wynika? Zacznijmy od tego, że produkcje wideo dają znacznie większe możliwości na przyciągniecie uwagi odbiorcy. Pozwalają też dużo skuteczniej niż inne formaty, oddziaływać na emocje i odczucia konsumenta, co bezpośrednio przekłada się na podejmowanie decyzji przez potencjalnego klienta. 

Spis treści

Czym w ogóle jest spot reklamowy?
Najważniejsze zasady podczas tworzenia spotu reklamowego
O czym musimy pamiętać, jeśli chcemy, by nasz spot reklamowy okazał się sukcesem?
Spot reklamowy w Kaliszu i okolicach – skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Czym w ogóle jest spot reklamowy?

spot reklamowy

To krótki filmik, który z zasady ma trwać od kilkunastu sekund do kilku minut, a jego zadaniem jest reklamowanie firmy lub konkretnego produktu czy usługi. Czas trwania uzależniony jest od medium, w którym chcemy, by nasz materiał się pojawił. W przypadku spotów telewizyjnych czas, jaki mamy do wykorzystania wynosi przeważnie 30 sekund. Inaczej jest w przypadku filmów publikowanych w internecie – mogą one trwać nawet kilka minut. Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie przedobrzyć, bowiem czasem „mniej znaczy więcej”.

Najważniejsze zasady podczas tworzenia spotu reklamowego

spot reklamowy
  • Określ cel. Z jakiego powodu decydujesz się na reklamę?
  • Określ budżet. Jakie środki jesteś w stanie przeznaczyć na reklamę?
  • Określ, do jakiej grupy docelowej chcesz trafić. Co chcesz im przekazać?
  • Wybierz gdzie będzie pojawiał się Twój spot reklamowy
  • Przygotuj scenariusz
  • Wybierz technikę realizacji
  • Wybierz odpowiadającego Twoim założeniom wykonawcę
  • Zachowaj spójność marketingową
  • Zaplanuj harmonogram prac

O czym musimy pamiętać, jeśli chcemy, by nasz spot reklamowy w Kaliszu okazał się sukcesem?

spot reklamowy

Zapadająca w pamięci fabuła

Mimo, że fabuła często kojarzy nam się z reguły z filmami pełnometrażowymi, to absolutnie nie może zabraknąć jej i w tym przypadku! Brak przedstawienia dobrej historii, to jeden z najpopularniejszych błędów wielu twórców. Zbyt nachalne skupianie się na produkcie przyczynia się do zniechęcenia naszego odbiorcy.

Czas ma znaczenie

Tak, jak wspomnieliśmy na początku, decydując się na spot reklamowy w telewizji, dostajemy z góry narzucony czas trwania materiału. Jeśli jednak zależy nam na działaniach internetowych, to czas takeigo spotu waha się między kilkunastoma sekundami a kilkoma minutami. Zalecana długość spotu to około 1,5 minuty. Przez tyle czasu widz jest w stanie skupić się na filmie online. Dłuższe materiały mają sens tylko wtedy, gdy masz bardzo dobry pomysł, a to, co chcesz przekazać wymaga więcej czasu.

Klient, nie produkt

To coś, o czym wielu najczęściej zapomina. Największym problemem jest stworzenie reklamy, która oprócz reklamowania usługi/produktu, skupi się przede wszystkim na odbiorcy i jego emocjach. Skutecznym rozwiązaniem jest stworzenie reklamy, która uświadomi klientowi, jak Twój produkt może mu się przydać.

Spot reklamowy w Kaliszu i okolicach – skorzystaj z naszej bogatej oferty!

spot reklamowy

Współpraca z Tobą będzie dla nas zaszczytem. Dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie oświetlić markę Twojego Biznesu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty!

Masz pomysł na swój własny film reklamowy? My mamy możliwości, aby wprowadzić go w życie! Zrealizujemy filmy promujące Twoją firmę bądź instytucję. Stawka zależy od długości filmu, jego technicznego wykonania, liczby produkcji oraz formy promocji. Filmy mogą zostać opublikowane na naszym portalu w ramach serii #BlaskiBiznesu.

Oferujemy również możliwość stworzenia animacji, grafik, udziału prezentera, nagrań z drona, realizacji shortsów.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Warto wiedzieć:

Nie ma jeszcze wpisów do wyświetlenia.

Najnowsze