Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Przy comiesięcznym wsparciu przez co najmniej 3 miesiące otrzymasz:

Miesięcznie

Benefit

16 zł

Pamiątkowy Certyfikat Mocodawcy (dodatkowo twoje imię i nazwisko pojawi się pod koniec materiałów na naszym kanale YT)

32 zł

To co wyżej + imienne zaproszenie na Wigilię Klubu Mocodawców wraz z życzeniami świątecznymi oraz zestawem gadżetów!

58 zł

To co wyżej + specjalnie dla Ciebie narysowana karykatura w ramce oraz możliwość publikacji własnych tekstów na naszym portalu!

96 zł

Nieprawdopodobne! To ogromne wsparcie. W zamian za nie otrzymasz, oprócz wymienionych wyżej benefitów, możliwość udziału w niektórych programach z serii „Kalisz Jutra”.

Drogi Czytelniku – z wielką radością powitamy Cię w Klubie Mocodawców Latarnika Kaliskiego! Wybranie przez Ciebie comiesięcznego wsparcia to dla nas możliwość tworzenia kolejnych tekstów i ogromna moc do działania. Dziękujemy!

Wspierając nas cyklicznie wskaż, jaką kwotę chcesz przeznaczać na ten cel, a my po miesiącu powiadomimy Cię mailowo!