baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci
Nagrania z drona w Kaliszu

Nagrania z drona w Kaliszu jako przyszłość reklamy

Korzystanie z dronów do tworzenia materiałów reklamowych stało się coraz popularniejsze w ostatnich latach. Dzięki temu przedsiębiorcy mają dostęp do nowych perspektyw i unikalnych kadrów, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Nagrania z drona pozwalają na prezentację nieruchomości, hoteli, kurortów czy ośrodków turystycznych z zupełnie nowej, atrakcyjnej strony. Czy nagrania z drona w Kaliszu również są realizowane?

Spis treści

  1. Drony i ich wszechstronne zastosowanie
  2. Jakie korzyści wynikają z tworzenia materiałów przy użyciu dronów?
  3. Decydując się na ujęcia z drona jesteś o krok przed konkurencją!

Współcześnie ciężko wskazać urządzenia wszechstronniejsze od dronów. Wykorzystuje się je między innymi w medycynie, wojsku, czy też transporcie. Obecnie cieszą się też ogromnym zainteresowaniem w marketingu.

1. Drony i ich wszechstronne zastosowanie

Nagrania z drona w Kaliszu

Drony to bezzałogowe statki, które wyposażone są w mini-kamerki. Coraz częściej funkcjonują one jako „dronevertising”, co w tłumaczeniu oznacza drony reklamowe. Filmy wykonane za pomocą dronów są często wykorzystywane w reklamach eventów kulturalnych czy sportowych, uroczystościach, inwestycjach mieszkaniowych, ale i w wielu branżach, w których przedsiębiorcom zależy na atrakcyjnym zaprezentowaniu swojej marki.

2. Jakie korzyści wynikają z nagrania z drona w Kaliszu?

Nagrania z drona w Kaliszu

Decydując się na zdjęcia lub filmy z drona mamy szansę pokazać to, co najlepsze. Filmowanie z powietrza coraz częściej staje się jednym z kluczowych elementów strategii marketingu cyfrowego. Krótki film z drona pozwala potencjalnemu klientowi zrozumieć Twoją firmę i uświadomić sobie istnienie Twoich produktów i usług. Ciekawe zdjęcie z lotu ptaka na Twojej stronie głównej również z pewnością zachęci do dalszego scrollowania.

Należy przede wszystkim podkreślić, że drony zwiększają perspektywę. Jak już wspomnieliśmy, pozwalają one na prowadzenie marketingu nie tylko z gruntu, ale i z powietrza. To właśnie w dużym stopniu przyczynia się do kreowania wizerunku Twojej firmy w sieci i nie tylko. Oprócz tego, drony są w stanie działać na otwartej przestrzeni, wśród skupisk ludzi, a także pod dachem – w obiektach firmowych, halach itd.

Drony w zastosowaniu marketingowym są też znacznie tańszym rozwiązaniem w porównaniu do wynajęcia samolotu lub helikoptera. W tym pierwszym przypadku wystarczy profesjonalny operator i sprzęt niezbędny do realizacji projektu.

Konkurencja w marketingu online jest przeogromna. Każdy stara się zabiegać o uwagę klienta, a format video jest aktualnie jednym z najbardziej angażujących. Decydując się na ujęcia z drona, jesteś o krok przed konkurencją!

drony

Chcesz, by Twoja firma była postrzegana jako innowacyjna i skuteczna? Zależy Ci na zaprezentowaniu wydarzenia, które organizujesz w jak najlepszy sposób? Świetnie trafiłeś!

Jako Latarnik Kaliski rzucamy nowe światło” na lokalną rzeczywistość, wychodząc poza sztampowe schematy. Masz pomysł na swój własny film reklamowy? My mamy możliwości, aby wprowadzić go w życie! Zrealizujemy filmy promujące Państwa firmę bądź instytucję. Oferujemy także udział w naszych materiałach wideo.

Oferujemy również możliwość stworzenia animacji, grafik, udziału prezentera, nagrań z drona, realizacji shortsów.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Warto wiedzieć:

Nie ma jeszcze wpisów do wyświetlenia.

Najnowsze