Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

100. urodziny mieszkanki Gminy Opatówek

Setną rocznicę urodzin dnia 12 stycznia obchodziła mieszkanka Gminy Opatówek Pani Stefania Gonera. Dostojna Jubilatka otrzymała moc serdecznych i ciepłych życzeń, przede wszystkim zdrowia na dalsze lata życia oraz ciepła rodzinnego i radości z każdego dnia.

Z rąk Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego, Sekretarza Gminy Opatówek Krzysztofa Dziedzica, Radnego Wojciecha Pokojowego i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beaty Berezowskiej otrzymała kwiaty, drobny upominek i tort okolicznościowy. Burmistrz Gminy Opatówek złożył życzenia również w imieniu władz samorządowych i pracowników Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek oraz całej społeczności gminnej.

Wyjątkową niespodziankę sprawili Jubilatce sołtys wsi Józefów Małgorzata Marciniak oraz członkowie Rady Sołeckiej, którzy w tym szczególnym dniu obdarzyli ją licznymi życzeniami i upominkami.

Setna rocznica urodzin była okazją do wspomnień najważniejszych wydarzeń z życia Jubilatki, która w otoczeniu rodziny doczekała pięknego wieku. Pani Stefania miała czwórkę dzieci: dwie córki i dwóch synów, a także ma dwanaście wnucząt i dwadzieścia prawnucząt.

Bez wątpienia setne urodziny to piękny wiek bogaty w wartości, doświadczenia i życiową mądrość, która to z całą pewnością oddziałuje na losy kolejnych pokoleń.

Źródło: Gmina Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze