baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

104. urodziny mieszkanki Gminy Brzeziny

104 lata życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Marianna Kubera z miejscowości Dzięcioły, która 23 lipca 2023 r. obchodziła swoje 104. urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele samorządu Gminy Brzeziny: Wójt Gminy Brzeziny Marek Cieślarczyk, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Stanisław Walaszczyk, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Brzezinach Robert Marszałek, Zastępca Kierownika USC Ewa Kłysz oraz Sołtys wsi Dzięcioły Urszula Ziętek, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Brzeziny złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli list gratulacyjny, kwiaty oraz kosz ze słodkościami.

Pani Marianna, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią.  Recepty na długowieczność Jubilatka nie podaje, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. Podkreśla, że cieszy się z tego co i kto ją otacza. To stąd bierze się radość życia Pani Marianny oraz życzliwość dla ludzi. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny.

W końcowych życzeniach skierowanych do Szanownej Jubilatki Pan Wójt podkreślił, że 104 lata to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jej osoby.

W imieniu Gminy Brzeziny i społeczności lokalnej składamy Pani Mariannie raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia urodzinowe wszelkiej pomyślności, nieustającej pogody ducha i zdrowia na długie lata. Niech każdy dzień wnosi w jej życie coraz więcej rodzinnego ciepła i miłości, niech napawa radością i poczuciem dumy z życiowych doświadczeń.

Źródło: Urząd Gminy Brzeziny

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze