baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

11 kandydatek do tytułu Kaliszanki Roku!

12 maja podczas uroczystej gali plebiscytu poznamy laureatkę, która otrzyma tytuł „Kaliszanki Roku 2021”. To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym mieście, a mieszkańcy zgłosili do tytułu aż 11 kandydatek.

Plebiscyt „Kaliszanka Roku” to inicjatywa Kaliskiej Rady Kobiet. Celem ma być wyróżnienie mieszkanki naszego miasta, która szczególnie zasłużyła się w pracy i aktywności na rzecz Kalisza. „W Kaliszu jest wiele wspaniałych kobiet, które prowadzą działania na rzecz lokalnych społeczności. Skoncentrowanie na innych niejednokrotnie same pozostają niezauważone. Ich wrażliwość, praca, zaangażowanie, wiedza, poświęcany czas nie zawsze są znane i doceniane” – czytaliśmy w komunikacie KRK. Mieszkańcy mogli zgłaszać wybrane przez siebie kaliszanki od połowy lutego do 8 marca. Wczoraj wieczorem kapituła powołana przez Kaliską Radę Kobiet ogłosiła wspomniane nominacje.

Źródło: KRK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze