baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Kaliszanin Mistrzem Polski Juniorów w Kulturystyce!

Kaliszanin Mateusz Wojciechowski został Mistrzem Polski Juniorów w Kulturystyce. Podczas zawodów, które odbyły się w Warszawie, młody kulturysta wywalczył nie tylko najwyższy tytuł, ale także inne liczne nagrody.

10 września wziął udział w otwartych Mistrzostwach Polski w Kulturystyce federacji NPC. Zdobył kolejno: Mistrzostwo Polski w Kulturystyce Juniorów, 3. miejsce w kategorii kulturystyka do 90 kg, Wicemistrzostwo Polski Juniorów Classic Physique, 5. miejsce Classic Physique novie.

Tydzień później, w trakcie zawodów federacji NPC Battle of Champions IFBB pro, zdobył: 1. miejsce w kulturystyce juniorów, 1. miejsce w Classic Physique juniorów, 2. miejsce w Classic Physique begginers.

Sukces odniósł także w minionym roku. Wystartował w Mistrzostwach Polski federacji NPC i – jako debiutant – wywalczył Wicemistrzostwo Polski w Kulturystyce Juniorów oraz 3. miejsce w kulturystyce begginers wagi ciężkiej.

Gratuluję tak wspaniałych osiągnięć. Sukces, jaki Pan osiągnął to dowód na to, że – nie tylko w sporcie – najważniejsza jest systematyczna, wytrwała praca – powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek. – Życzę powodzenia i kolejnych wygranych.

Mateusz sportem zainteresował się w wieku 6 lat. Zaczynał od trenowania piłki nożnej. – Z czasem kontuzje uniemożliwiły mi grę w piłkę. Sześć lat temu zacząłem trenować na siłowni i to tam odkryłem swoją prawdziwą pasję – mówi Mateusz.

Dzięki swojej sumienności i wytrwałości Mateusz osiągnął wymarzoną sylwetkę. Ciężka praca zaprowadziła go do sukcesu. Jako trener personalny pomaga innym zrealizować zamierzone cele, zmienić nie tylko wygląd, ale także samopoczucie i styl życia.

Kolejnym moim celem jest zdobycie karty pro, która dałaby mi przepustkę do profesjonalnej ligi kulturystycznej. Wówczas będę mógł powalczyć o najwyższe tytuły, czy udział w konkursie Mr Olympia  – dodaje Mateusz.

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze