baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

15-latka założyła dom tymczasowy dla kotów, by mogły „stanąć na łapy”

Z miłości do kotów powstał dom tymczasowy „Wstawaj na łapy”. Dom prowadzony jest przez 15-letnią dziewczynę oraz jej tatę. Dla nich odległość nie ma znaczenia, ważny jest dom pełen miłości! Dowożą czworonożnych przyjaciół do nowych domów na terenie całej Polski i za granicę.

Rodzina zajmuje się kotami od marca 2021, sprawdzają potencjalne domy podopiecznych, kociaki mogą liczyć także na leczenie, odrobaczanie i kastracje. Oprócz tego mają zrobione testy na fiv/FeLv. Przed przekazaniem kota podpisywana jest także umowa adopcyjna.

Każda adopcja, to szansa na lepsze życie dla dwóch kotów; tego zaadoptowanego i tego którego bierzemy w miejsce oddanego kotka – mówią właściciele domu tymczasowego.

Ludzie o wielkich sercach, duma młodszego pokolenia, zdjęcia kotków pierwsza klasa! – czytamy opinie Magdaleny Ż. na stronie.

Kontakt w sprawie adopcji: 725 296 967

Poniżej zamieszczamy kilka kociaków wraz z opisami ze strony:

  • Stokrotek (ok. 4 miesiące)

To cudowny młody kociak, jest zabawowy, milusiński i kochany. Wskakuje na człowieka, aby zwrócić na siebie uwagę. Uwielbia zabawy piłeczkami i wszystkim co dzwoni lub szeleści. Bezbłędnie korzysta z kuwety… no poza jednym razem gdy przewrócił ją całą wraz z żwirkiem i potrzebami do góry dnem. Podobnie jest z wodą w miseczce – dłużej niż pół dnia nie ustoi, bo pomysłowy Stokrotek „umyje” w niej łapki, wyleje, przewróci miseczkę albo wsypie żwirek i na pewno nie zostawi w spokoju firanek – taki z niego mały rozrabiaka. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Dogada się z kotami, psami i małymi dziećmi.

  • Jagódek (2 lata)

Jest nieśmiały i wycofany, ale lubi głaskanie. Ma zadatki na kanapowca. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy fiv/felv ujemne. Dogada się z innymi kotami. Dogada się z spokojnym pieskiem. Nie dogada się z małymi dziećmi.

  • Złotek (4 lata)

Jest miziasty, przytulaśny, kochany i zabawowy. Wita się z ludźmi dotknięciem swojego noska twarzy człowieka. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy fiv/felv ujemne. Dogada się z innymi kotami, psami i małymi dziećmi.

  • Bakalia (9 lat)

Jest miziasta ale z charakterkiem. Spokojna. Czeka na człowieka już 2 lata. Jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy fiv/felv ujemne, badania krwi świetne. Dogada się z spokojnym kotem lub psem i starszymi dziećmi.

  • Rudolf (6 lat)

Jest mega miziasty, ale też nieśmiały. Gdy już się zapozna z człowiekiem, łaszenia nie ma końca. Wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy fiv/felv ma ujemne. Dogada się z kotami, psem, a także z małymi dziećmi.

Źródło: Dom Tymczasowy dla kotów „Wstawaj na łapy”.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze