baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Noc Świętojańska powraca na Szałem

  Po kilkunastu latach przerwy, na ulicę Kaliską w Szałem wracają legendarne dla wielu mieszkańców regionu Wianki – organizowane niegdyś co roku 21 czerwca w Noc Świętojańską, czyli Noc Kupały.

Już w piątek 21 czerwca przy okazji rozpoczecia wakacji na scenie przy Małej Plaży w Szałem wystąpią m.in. znany z przeboju „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari czy Letni Chamski Podryw, znany z wielu przebojów cieszących się milionową oglądalnością w sieci jak np. „Czinkłaczento”. Prócz nich na scenie wystąpią Julia Podolska, Garażowy Raj, Wowa oraz kolektyw DJski „Garden of Music” obejmujący w tym roku na Małej Plaży rezydenturę muzyczną.

W trakcie imprezy nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży, obchodów świętojańskich, tradycyjnego ogniska czy lotów helikopterem. Gwiazdy dołączą jednocześnie do budowanej Alei Gwiazd Dobroczynności, dla której w poprzednim roku powstała infrastruktura, a w roku obecnym zbudowany zostanie drugi etap czyli instalacja odbijanych dłoni. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie w tym celu na Małą Plażę przyjechali m.in.: Marek Piekarczyk, Liroy, Viki Gabor, Pectus, Mietek Szcześniak, Julia Żugaj, Dariusz Michalczewski czy amerykańska ikona hip hopu Afu Ra. 

Wejściówką na imprezę jest tradycyjnie pomoc dla potrzebujących, a tym razem zbiórka oraz licytacje dedykowane będą na rzecz rehabilitacji po udarze dla Laury Jarzębskiej oraz dla Dawida i Dominiki w ramach akcji „Pomaganie za jechanie”. Imprezę oraz licytacje poprowadzi już tradycyjnie Jacek Hołub

To kolejny projekt, który ma zostać przywrócony do Szałem w ramach aktywacji tego miejsca. Współpraca Małej Plaży i stowarzyszenia #Aktywni z gminą Opatówek zaowocowała już rozpoczęciem prac nad budową basenu, w którym będzie można zażywać kąpieli oraz budową infrastruktury, która cały czas rozbudowywana jest na terenie ośrodka (oświetlenie, nowe ścieżki, strefy zieleni …), a już niebawem ma zostać ogłoszony projekt reaktywacji zbiornika w Szałem. 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze