Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

20 sekund i nokaut. Mocny debiut Krystiana Sośnickiego w SBT Boxing Night

Krystian Sośnicki miał wczoraj zaliczyć swój zawodowy debiut, lecz w ostatniej chwili okazało się, że jego pierwotny rywal, Bartłomiej Łazuka, nie da rady dotrzeć na pojedynek z kaliszaninem. Dlatego Krystian Sośnicki (0-0-0) zmierzył się z Igorem Skibą (0-1-0) i wygrał pojedynek przed czasem.

Podczas gali SBT Boxing Night, która odbyła się w Tarnowie Podgórnym, miało miejsce 8 pojedynków. W czwartym z nich wystąpił kaliszanin, dla którego miał to być zawodowy debiut. Niestety przez splot nieszczęśliwych wypadków Sośnicki nie zmierzył się z Bartłomiejem Łazuką (nie dotarł on na galę), a dodatkowo naprędce znaleziony przeciwnik, 18-letni Igor Łazuka, przekroczył limit wagi lekkiej. Z tego powodu walka została uznana za pokazową i nie będzie liczona do „rekordu” kończącego w tym roku 24 lata Krystiana Sośnickiego.

A szkoda, ponieważ skończyła się ona już po 20 sekundach po nokaucie zadanym rywalowi przez kaliszanina. Krystian Sośnicki wyprowadził serię ciosów, która dla przeciwnika okazała się być nie do wytrzymania. Podczas liczenia zdecydował się on wypluć szczękę i poddał walkę. Nie był to zatem wymarzony debiut, lecz z drugiej strony liczy się zwycięstwo.

Ja już po walce, cały i zdrowy. Jak mogliście zobaczyć, może nie był to debiut marzeń, ale walka to walka, a wygrana to wygrana. Jedziemy dalej. Być może za 2 tygodnie czeka mnie większe wyzwanie, ale o tym więcej info wkrótce. Dzięki wszystkim za wsparcie!

Krystian Sośnicki tak skomentował walkę w swoich social mediach

Co warte zaznaczenia, Krystian Sośnicki jest także współprowadzącym bokserski kanał Runda Pierwsza. Poniżej jeden z jego filmów.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze