baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

22. edycja konkursu „Wolność bez nałogów”

Już po raz 22. Miasto Kalisz i Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym „Wolność bez nałogów”.

Tradycyjnie dzieci mogą wykonać pracę promującą zdrowy i higieniczny styl życia, a młodzież do wykonania plakatu zachęcającego do zachowań wolnych od uzależnień – tych tradycyjnych od tytoniu, alkoholu, narkotyków, ale także behawioralnych: od Internetu, zakupów, gier komputerowych, hazardu, urządzeń elektronicznych czy wreszcie od mediów społecznościowych.


Pracę można przekazywać do 4 listopada 2022 r. w MDK przy ul. Teatralnej 3. Możecie je dostarczyć osobiście lub przesłać. Uroczyste podsumowanie Konkursu i otwarcie wystawy z udziałem laureatów odbędzie się 7 grudnia w Galerii SZATNIA MDK.

Szczegóły w załączonym REGULAMINIE i w zakładce KONKURSY na www.mdk.kalisz.pl(Link do innej strony) Regulamin WOLNOŚĆ 2022.pdf(Nowe okno)

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze