Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
baner_GM

25-latek zatrzymany – miał ze sobą 40g narkotyków

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Koźminku zatrzymali 25-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczono blisko 40 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie potwierdziło, że to narkotyki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci cały czas prowadzą czynności związane ze rozpracowaniem nielegalnego procederu związanego z przestępczością narkotykową. Czasami zabezpieczenie narkotyków i zatrzymanie ich posiadaczy jest wynikiem skrupulatnej pracy operacyjnej, a innym razem wynika ze spostrzegawczości podczas służby patrolowej.

W miniony weekend policjanci z Komisariatu Policji w Koźminku zauważyli w pobliżu jednego z kompleksów leśnych zaparkowany pojazd marki Seat. Funkcjonariusze postanowili skontrolować auto i osoby znajdujące się w pojeździe. W trakcie kontroli jeden z mężczyzn był najwyraźniej poddenerwowany obecnością mundurowych. Już chwilę później okazało się, co było powodem zdenerwowania 25-latka. Mężczyzna w kieszeni bluzy miał blisko 40 gramów marihuany. Zabezpieczony susz trafił do policyjnego depozytu. 25-latek został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mieszkańcowi województwa zachodniopomorskiego został przedstawiony zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Fot.: arch.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze