baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

27. edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „W obiektywie”

Rozpoczął się dobrze już znany konkurs fotograficzny „W obiektywie” organizowany przez OKP Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu. Już od dziś można zgłaszać konkursowe fotografie.

„W obiektywie” to  jeden z nielicznych konkursów fotograficznych, w którym równe szanse na wygraną oraz pokazanie swoich prac na wystawie pokonkursowej mają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. I być może w tym tkwi jego siła, bo  „Obiektyw” niezmiennie od 26 lat cieszy się ogromną popularnością wśród fotografów w całej Polsce, a uczestników  z roku na rok przybywa. Naprawdę warto stanąć do rywalizacji i powalczyć za pomocą obiektywu o nagrody. Nie ma oddzielnych kategorii konkursowych, więc wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej.

Organizator przewidział następujące nagrody:

Nagroda I — 1600 zł
Nagroda II — 1300 zł
Nagroda III — 1000 zł
Nagroda Prezydenta Miasta Kalisza (za najlepsze zdjęcie natury) — 900 zł
Nagroda Dziekana WPA w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu — nagroda rzeczowa o wartości 900 zł
Nagroda im. Benedykta Jerzego Dorysa (za najlepszy portret) — 800 zł
Trzy wyróżnienia w wysokości 450 zł każde.

Konkurs przeznaczony jest osób powyżej 16. roku życia. Zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową można nadsyłać (lub składać osobiście) do 22 marca 2022r. na adres OKP Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu ul. Górnośląska 66a, 62-800 Kalisz. Wersje cyfrowe organizatorzy proszą wysyłać na adres: wobiektywie26@gmail.com.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na wernisażu wstawy pokonkursowej, która odbędzie się na początku kwietnia 2022 r.

Szczegóły konkursu, w tym wymagania dla wydruków oraz wersji cyfrowych fotografii znajdą Państwo w regulaminie konkursu: Pobierz regulamin

Tutaj można pobrać kartę zgłoszeniową: Pobierz kartę zgłoszeniową

źródło: OKP wieża ciśnień

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze