reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

28. edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „W obiektywie”

Rozpoczął się dobrze nam już znany konkurs fotograficzny „W obiektywie” organizowany przez OKP Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu. Już od dziś można zgłaszać konkursowe fotografie. 

„W obiektywie” to jeden z nielicznych konkursów fotograficznych, w którym równe szanse na wygraną oraz pokazanie swoich prac na wystawie pokonkursowej mają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.
I być może w tym tkwi jego siła, bo „Obiektyw” niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fotografów w całej Polsce, a uczestników z roku na rok przybywa. Naprawdę warto stanąć do
rywalizacji i powalczyć za pomocą obiektywu o nagrody. Nie ma oddzielnych kategorii konkursowych, więc wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej.


Organizator przewidział następujące nagrody:


Nagroda I — 1900 zł
Nagroda II — 1700 zł
Nagroda III — 1500 zł
Nagroda Prezydenta Miasta Kalisza (za najlepsze zdjęcie natury) — 1000 zł
Nagroda Dziekana WPA w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu — nagroda rzeczowa o wartości 900 zł
Nagroda im. Benedykta Jerzego Dorysa (za najlepszy portret) — 1000 zł
Trzy wyróżnienia w wysokości 600 zł każde.


Konkurs przeznaczony jest osób powyżej 16. roku życia


Jeśli kochasz fotografię, jest to Twój sposób na eksplorowanie rzeczywistości i wyrażanie swojego twórczego ja, zgłoś się do konkursu „W obiektywie”. Zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową można nadsyłać (lub składać osobiście) do 15 marca 2023 r. na adres OKP Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu ul. Górnośląska 66a, 62-800 Kalisz. Wersje cyfrowe prosimy wysyłać na adres: wobiektywie.wieza@gmail.com

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na wernisażu wystawy pokonkursowej w dniu 31.03.2023 r. Szczegóły konkursu, w tym wymagania dla wydruków oraz wersji cyfrowych fotografii znajdą Państwo w regulaminie konkursu dostępnym na stronie Wieży Ciśnień.

źródło: Wieża Ciśnień

konkurs W obiektywie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze