reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

28-latek zatrzymany – kryminalni znaleźli w jego domu amfetaminę, haszysz i marihuanę

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi za posiadanie narkotyków. Kryminalni w jego mieszkaniu znaleźli, m.in. amfetaminę, haszysz i marihuanę. Łącznie zabezpieczyli ponad pół kilograma środków.

16 listopada na ul. Wojska Polskiego w Pleszewie, policjanci z Wydziału Kryminalnego pleszewskiej komendy zatrzymali do kontroli mężczyznę. który według informacji, mógł mieć przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. 28-latek był bardzo nerwowy, jego zachowanie wskazywało na to, że ma coś do ukrycia. Podejrzenia potwierdziły się. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

Po przeszukaniu jego mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki oraz urządzenia do ich rozdrabniania i ważenia. W szafie ubraniowej znaleźli, min. haszysz, amfetaminę, metaamfetaminę i marihuanę. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków. 28-latek odpowie za swoje czyny przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Pleszew

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze