reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

3. edycja ogólnopolskiej konferencji dla edukatorów oraz doradców zawodowych już jutro!

Jutro Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu organizuje 3. edycję ogólnopolskiej konferencji pod tytułem „Różnorodność Rynku Pracy – Trendy i Wyzwania dla Edukatorów i Doradców Zawodowych”.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na dynamiczne zmiany, jakie niesie współczesny rynek pracy, oraz poszukiwanie skutecznych strategii dostosowywania się do nowych realiów. W kontekście szybkiego postępu technologicznego i innowacji, adaptacja do zmian oraz szybkie uczenie się stają się kluczowymi umiejętnościami dla młodych ludzi wchodzących na rynek pracy.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zgłębić problematykę szans i zagrożeń stojących przed młodymi adeptami zawodów. Eksperci zajmujący się doradztwem zawodowym oraz edukacją przedstawią najnowsze trendy, dzieląc się przy tym swoimi doświadczeniami i wnioskami. W programie konferencji znalazły się także panele dyskusyjne, podczas których eksperci wspólnie zastanowią się nad kierunkiem nadchodzących zmian.

Istotnym elementem wydarzenia będzie również refleksja nad unowocześnieniem i rozwojem systemu doradztwa zawodowego.

  • Jak skutecznie wspierać tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową podróż?
  • Jak dostosować ofertę edukacyjną do dynamicznych wymogów rynku pracy?

Więcej informacji na temat szczegółowego programu konferencji można znaleźć tutaj.

Wydarzenie odbędzie się w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25.

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji, ale nie mogą być fizycznie obecni w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, mają szansę uczestnictwa w wydarzeniu poprzez platformę online. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube CWRKDiZ oraz Latarnika Kaliskiego. Bądźcie z nami jutro od godziny 10:00!

fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze