reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

30-latek z zarzutem w związku z przestępczością narkotykową

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 30-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczono blisko 140 woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie potwierdziło, że to narkotyki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego cały czas prowadzą czynności związane ze rozpracowaniem nielegalnego procederu związanego z produkcją oraz sprzedażą środków odurzających. Potwierdzeniem prowadzonych przez funkcjonariuszy działań są kolejne zabezpieczone narkotyki oraz zarzuty karne dla osób związanych z tego typu działalnością. Najważniejsze w podejmowanych przez Policję czynnościach jest to, że kolejne partie narkotyków nie trafią na rynek.

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali na terenie Kalisza 30-latka, który miał przy sobie plecak z zawartością 140 woreczków strunowych. Wewnątrz foliowych woreczków znajdował się susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny na obecność metaamfetaminy. Kaliszanin został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania nowych substancji psychoaktywnych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Łącznie w trakcie czynności policjanci zabezpieczyli ponad 170 gram narkotyków. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków wynosi blisko 10 tys. złotych.

źródło: KMP Kalisz, fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze