Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

32. finał WOŚP – można wylicytować szczęśliwe tablice!

28 stycznia 32. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kalisz – jak zawsze – gra z Orkiestrą.

Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Podczas finału na ulicach Kalisza kwestować będą setki wolontariuszy. W tym roku kaliski finał WOŚP odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej OSRiR przy ul. Łódzkiej 19-29. Start o godzinie 15:00. Na scenie zobaczymy lokalnych artystów. Kulminacją wydarzenia będzie balonowe światełko do nieba o godzinie 20:00.

Rozpoczęły się już aukcje internetowe. Po raz kolejny Miasto Kalisz włączyło się w licytację.

Tak jak co roku wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytację na rzecz WOŚP wystawiam tablice rejestracyjne o numerze PK 7777R. Oby te siódemki przyniosły przyszłemu ich posiadaczowi szczęście. Zachęcam do licytowania! – mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Licytacja dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/tablice-rejestracyjne-pk7777r-sztab-7187-15047929816?fbclid=IwAR1uELssxQfKrUhjnG2yvq7pcWvthpgoeiLyj5ttVJ3zMGoWqHobyOhYbAU

Spis wszystkich licytacji kaliskiego sztabu dostępny jest tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/alizzekop/wyjatkowe-chwile-301130?order=p

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze