43-latek podejrzany o pedofilię

43-letni mężczyzna jest podejrzany o dopuszczenie się przestępstw o charakterze pedofilskim na szkodę 12-letniej dziewczynki, z którą powiązany jest rodzinnie. Usłyszał już zarzuty.

Podejrzany jest mieszkańcem powiatu legnickiego. Został zaproszony na uroczystość pierwszej komunii świętej, która odbyła się na terenie powiatu kaliskiego. Gościem była także 12-latka z rodzicami. W oparciu o zgromadzony materiał dowodowy prokurator ustalił, że mężczyzna wykorzystał łączące go z nastolatką relacje rodzinne i z okazji zbliżającej się pierwszej komunii nawiązał z nią kontakt. Okazało się, że pomiędzy 11 kwietnia a 12 maja za pośrednictwem komunikatora internetowego składał jej propozycje o charakterze seksualnym i prezentował treść o charakterze pornograficznym.” – powiedział prokurator. Obiecał, że kupi 12-latce deskorolkę, ale w zmian miała spotkać się z nim w wyznaczonym przez niego miejscu podczas rodzinnej uroczystości. W trakcie spotkania miał dopuścić się wobec dziecka innej czynności seksualnej.” – dodał Meler. Mężczyzna częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów. Ze względu na zagrożenie karą do 12 lat więzienia sąd na wniosek prokuratury aresztował go na trzy miesiące.

Źródło: poznan.tvp.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze