baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

50-latek dorabiał sobie na dopalaczach [ZDJĘCIA]

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 50-latka, u którego znaleźli i zabezpieczyli ponad 260 gramów substancji chemicznych tzw. „dopalaczy”. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

We wtorek, 30 maja br., kryminalni ostrowskiej komendy na terenie powiatu zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 200 porcji narkotyków. Mężczyzna na widok policjantów próbował się oddalić. Kryminalni natychmiast go wylegitymowali. Okazało się, że miał on przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do mężczyzny, kryminalni znaleźli kilkadziesiąt woreczków z narkotykami. Dodatkowo, policjanci w samochodzie mężczyzny ujawnili dwa duże worki foliowe z zawartością blisko 200 mniejszych woreczków z nieznaną substancją. Policjantom, w czynnościach przeszukania towarzyszył pies służbowy Muszla, wyspecjalizowany do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Natomiast zabezpieczone środki zostały przekazane do laboratorium w celu szczegółowej analizy składu chemicznego.

Okazało się, że są to środki odurzające i substancje psychotropowe, które znajdują się na liście zakazanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 260 gramów tzw.”dopalaczy”. 50-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Za to przestępstwo grozi mu nawet 10 lata więzienia.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze