baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

50-lecie hip hopu. Na Małej Plaży w Szałe wystąpi m.in. Liroy i AfuRa

Mała Plaża w Szałe nie zwalnia tempa! Tym razem organizatorzy zapraszają na 50 lecie hip hopu, które na świecie przypada co prawda 11 sierpnia, ale w Szałe obchodzone będzie w piątek 18 sierpnia.

Gwiazdami imprezy będą amerykański raper Afu-Ra legenda nowojorskiego hip hopu oraz legenda i pionier rapu polskiego Liroy.

Wstępem na imprezę jest wrzutka do puszki na rzecz 5letniego Mikusia, z której fundusze zostaną przekazane na zakup nowego wózka oraz rehabilitację.

AfuRa to jedna z ikon hip hopu amerykańskiego, członek legendarnego GangStarr FoundationLiroy wprowadził polski hip hop do mainstreamu, jako pierwszy hip hopowiec otrzymał Fryderyka oraz współpracował ze światowymi gwiazdami rapu jak choćby Ice T. Sprzedał ponad milion płyt, a później jako poseł odegrał kluczową rolę w legalizacji konopi w Polsce – z tej też okazji w trakcie imprezy powstanie strefa HubBurgera, w której będzie można porozmawiać na temat konopi i zapoznać się z produkowanymi przez Liroya olejkami konopnymi CBD. W strefie tej spotkać będzie można również kaliszanina – Tomasza Rożańskiego, którego będzie można nabyć książkę „Terapie Konopne„.

Konopie to ważny temat dla naszej fundacji, dzięki możliwościom jakie stworzył poseł Piotr „Liroy” Marzec jako pierwsi i póki co jedyni w Polsce dostarczamy olejki CBD do szpitali publicznych – głównie pod kątem padaczki, nerwicy, przewlekłym bólom czy depresji  – powiedział Krzysztof Gorzkiewicz prezes kaliskiej fundacji Pomaganie Jest Trendy

Raperzy oprócz występu z okazji 50 lecia hip hopu na świecie, odbiją swoje dłonie w budowanej przez Opatówek wzdłuż słonecznej promenady Alei Gwiazd oraz wezmą udział w organizowanym przez Małą Plażę konkursie „RapPrix Mała Plaża„, w którym zaprezentują się młodzi raperzy z regionu. 

Zależy nam, aby młodzi Artyści, którzy prezentują się na scenie Małej Plaży otrzymywali narzędzia, które pozwolą im wypływać na szerokie wody, dlatego też zależało nam, aby nagrodą nie był voucher na nowe ciuchy czy sprzęt RTV, a coś co pozwoli im się spełniać – stąd namówiliśmy Afu Rę, aby zgodził się nagrać wspólny utwór z laureatem konkursu oraz zorganizowaliśmy zaplecze do nagrania profesjonalnego singla, zrobienia do niego profesjonalnej sesji czy w końcu nagrania teledysku – wyjaśnia współwłaściciel Małej Plaży Paweł Pilas.

Finaliści wezmą także udział w projekcie fundacji „HIT Rappers” obok światowej sławy hip hopu, rapera Obie Trice . Utwór w tym roku wyprodukował światowej sławy producent Focus, wielokrotny zwycięzca nagrody Grammy, na co dzień produkujący dla takich sław jak Dr. Dre, Beyonce, Snoop Dogg, Rihanna, 50 Cent, Justin Bieber i wielu innych. 

Do konkursu zgłaszać się można wysyłając link do demo, zdjęcie oraz bio na maila: krzysztof@malaplaza.pl 

Źródło: Mała Plaża Szałe

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze