baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

67-latka wjechała pod pociąg przy giełdzie kaliskiej

Niebezpieczny wypadek na niezabezpieczonym przejeździe kolejowym w okolicy giełdy kaliskiej. Samochód osobowy 67-letniej kobiety zderzył się z pociągiem, prowadząc do zderzenia. Kobieta została uwięziona w pojeździe i odniosła poważne obrażenia, które wymagały hospitalizacji.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 3 września, około godziny 9:00 rano. Służby otrzymały zgłoszenie o kolizji na niezabezpieczonym przejeździe kolejowym w okolicy giełdy kaliskiej, na ulicy Krzywej. Samochód osobowy marki Volkswagen, którym kierowała 67-letnia kobieta, zderzył się z pociągiem.

Według ustaleń policji kobieta nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na niezabezpieczonym przejeździe kolejowym. Kierująca została przewieziona do szpitala w Kaliszu z poważnymi obrażeniami. Pociąg relacji Warszawa – Poznań przewoził wówczas ponad 30 pasażerów, którzy na szczęście nie odnieśli obrażeń.

Na miejscu tragedii działały wszystkie służby ratownicze. Straż pożarna w pierwszej kolejności musiała odciąć dach pojazdu, aby uwolnić uwięzioną osobę.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze