baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

7-miesięczna dziewczynka z siniakami. Prawdopodobnie molestował ją konkubent matki

Kobieta zostawiła 7-miesięczne dziecko ze swoim partnerem i wyszła do pracy. Po powrocie do domu nie sądziła, że zobaczy siniaki na udach swojej pociechy. Na podstawie wstępnej opinii biegłego lekarza postawiono podejrzanemu zarzuty dotyczące przestępstwa o charakterze seksualnym.

Jak informuje prokurator Marcin Meler do zdarzenia doszło na początku marca w powiecie pleszewskim (woj. Wielkopolskie). Kobieta zawiadomiła policję o zdarzeniu. Twierdziła, że na udach niemowlęcia pojawiły się siniaki. Rzekomo to jej konkubent skrzywdził 7-miesięczną córkę.

Z ustaleń wynika, iż pod nieobecność matki, dziecko przebywało pod opieką jej partnera. Sprawą 26-letniego mężczyzny zajęła się prokuratura. Mężczyzna został aresztowany na okres 3 miesięcy. Natomiast prokurator planuje wystąpić do sądu z wnioskiem o przedłużenie stosowania środka o charakterze izolacyjnym o kolejne 3 miesiące. W celu uzyskania opinii psychiatryczno-psychologiczno-seksuologicznej

Na podstawie wstępnej opinii biegłego lekarza postawiono podejrzanemu zarzuty dotyczące przestępstwa o charakterze seksualnym wobec małoletniej poniżej lat 15. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 12 lat.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze