reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

9. edycja Tratwa Festiwal już na początku listopada!

W dniach 4-5 listopada w Technikum im. św. Józefa w Kaliszu odbywać się będzie już 9. edycja Tratwa Festiwal. Jest to wydarzenie organizowane od 2015 roku, które ma odpowiadać na potrzeby ludzi młodych. To czas warsztatów, koncertów, spotkań, rekolekcji, a także czas integracji i pielęgnowania wzajemnych relacji

Organizatorzy Tratwa Festiwal, chcąc oderwać ludzi młodych od codzienności, pragną zainspirować ich do poszerzania swoich zdolności, poszukiwania i rozwijania pasji oraz odnalezienia nowych form spędzania czasu. Każdego roku oferują szeroki wachlarz warsztatów z różnych dziedzin, takich jak aktorstwo, fotografia, taniec, śpiew, gra na instrumentach, gotowanie, sport itp.

Festiwal to także czas koncertów i spotkań mających na celu budowanie więzi z samym sobą, z drugim człowiekiem i z Panem Bogiem. Do tej pory festiwal odwiedził m. in. Sławomir Szmal, Natalia Niemen, Mate.O, Marika, Tau, Maleo Reggae Rockers, Buslav, Luxtorpeda, Antek Smykiewicz, Grzegorz Hyży, Linia Nocna, TGD i wielu innych gości, dla których ważny jest rozwój młodzieży.

Tym razem w trochę innym miejscu, gdyż festiwal zagości w Kaliszu, ale z wyjątkowym gościem, ponieważ podczas festiwalu będą towarzyszyć relikwie młodego błogosławionego Carlo Acutisa, które peregrynują po diecezjach polskich od 9 września do 28 listopada br. To właśnie ten młody, piętnastoletni błogosławiony, będzie patronem Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r., na które przygotowuje się również młodzież z Diecezji Kaliskiej.

Kluczowym momentem spotkania będzie możliwość całonocnej adoracji relikwii bł. Carlo Acutisa, która będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich. Oczywiście, podobnie jak podczas poprzednich edycji festiwalu, nie zabraknie różnorodnych warsztatów, cyklu spotkań, jak i czasu dla bycia razem, aby tworzyć piękne relacje.

Więcej informacji i zapisy na jestemnatratwie.pl oraz facebook.com/jestemnatratwie.

Źródło: Tratwa

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze