baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

9. raz z przedszkolakiem na rowerze

Klub Turystyki Rowerowej „Cyklista” w Kaliszu i Niepubliczne Przedszkole „Pluszowy Miś” zapraszają na dziewiątą edycję rajdu „Z przedszkolakiem na rowerze”. Celem najmłodszych i tych nieco starszych cyklistów będzie Szałe.

Zbiórka, pod budynkiem teatru, zaplanowana została na godzinę 9.00, w sobotę, 3 czerwca. Przez park miejski grupa wyruszy do miejscowości Szałe. – Jak sama nazwa wskazuje, jest to rajd skierowany przede wszystkim do dzieci, albowiem zarówno trasa rajdu, jak i prędkość jazdy, dostosowane będą do możliwości najmłodszych – zachęcają organizatorzy. – Na rajdzie mile widziani będą jednak wszyscy zainteresowani rowerzyści, nie ma również znaczenia do jakiego, i czy w ogóle do jakiegokolwiek, przedszkola uczęszcza dziecko. Na mecie dostępna będzie specjalna pieczątka, którą udokumentujemy uczestnictwo w rajdzie. Dlatego szystkie dzieci zachęcamy do zabrania ze sobą dzienniczków wycieczek.

Szczegóły dotyczące rajdu, w tym informacja o specjalnym konkursie przeznaczonym dla najmłodszych uczestników, będą na bieżąco umieszczane na stronie www.cyklista.kalisz.pl oraz klubowym FB. – Uczestnictwo w wycieczce wymaga akceptacji regulaminu – podkreślają organizatorzy. – Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, jednak zgłoszenie udziału znacząco ułatwi prace związane z organizacją rajdu. Wszelkie pytania prosimy kierować pod adresy: bartek@cyklista.kalisz.pl oraz spychalska87@wp.pl. Informacji zasięgnąć można także bezpośrednio w przedszkolu Pluszowy Miś.

Udział w dziewiątej edycji „Z przedszkolakiem na rowerze” jest bezpłatny.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze