Call Center powstaje w „Okrąglaku”
Zgodnie z zapowiedziami, Call Center w kaliskim szpitalu staje się faktem. W wyniku sygnalizowanych problemów, przyspieszono prace. Inwestycja będzie kosztować prawie 100 tysięcy złotych. Kiedy system zostanie wdrożony?
- Od kiedy będzie call center w kaliskim szpitalu?
- Dlaczego powstaje call center w kaliskim szpitalu?
- Z czym wiąże się wdrożenie systemu?
1. Od kiedy będzie Call Center w kaliskim szpitalu?
Wdrożenie systemu rozpoczyna się od zaraz, z pierwszymi testami zaplanowanymi w połowie lutego. Prace zostały przyspieszone ze względu na problemy, które były sygnalizowane przez pacjentów a także wynikały z analiz własnych. System zostanie sfinansowany ze środków własnych szpitala za kwotę brutto 99.630,00 zł.
2. Dlaczego powstaje Call Center w kaliskim szpitalu?
Wymagania pacjentów stale rosną. Oczekują nie tylko zapewnienia wysokiego poziomu świadczeń medycznych, ale również profesjonalnej obsługi. Zgłaszane uwagi wskazują placówkom medycznym kierunek działań. Dyrektor szpitala, Radosław Kołaciński zapewnia, iż nie pozostaje obojętny na potrzeby pacjentów i w miarę możliwości finansowych i organizacyjnych stara się im sprostać. Uznano, iż jedną z odpowiedzi na coraz wyższe wymagania stanowi instalacja systemu call center GATEway w placówce.
3. Z czym wiąże się wdrożenie systemu?
GATEway zapewni w kaliskim szpitalu m.in.:
- Wdrożenie i uruchomienie oprogramowania wraz z nieograniczoną liczbą stanowisk do obsługi centrum telefonicznego (call center).
- Podłączenie oprogramowania do SIP TRUNK operatora telekomunikacyjnego.
- Udzielenie 12 miesięcznej Licencji na System.
- Dostawa 4 sztuk słuchawek wraz ze stosownymi adapterami cyfrowymi.
- Użyczenie 2 sztuk serwerów.
- Zdalne szkolenie rejestratorek telefonicznych, kierownika call center i administratora z obsługi systemu.
- Zdalne, zaawansowane szkolenie rejestratorek telefonicznych i sekretarek medycznych z zakresu komunikacji z pacjentem.
- System zapewnia funkcje wykonywania połączeń przez rejestratorki telefoniczne.
- System zapewnia podział (w zależności od funkcji) profili rejestratorek telefonicznych.
- System zapewnia rozdzielanie połączeń telefonicznych pomiędzy rejestratorów w następujących schematach.
- System zapewnia ciągłe monitorowanie pracy rejestratorek telefonicznych.
Dodatkowo oprogramowanie umożliwia osobie nadzorującej działanie call center dostęp do generowanych na bieżąco statystyk w przedziale godzinowym z zakresu połączeń przychodzących, wgląd w raporty graficzne z bieżącego dnia, wgląd w dane historyczne komunikacji: z pacjentami, z osobami spoza bazy danych oprogramowania, z numerami wewnętrznymi placówki.
Natomiast kierownik będzie miał możliwość bieżącego śledzenia pracy rejestratorek telefonicznych, odsłuchanie nagranych rozmów bez konieczności pobierania ich na dysk w podziale.
Źródło: Szpital Kalisz
Kał center. Po co? Nie macie połowy personelu sprzed 5 lat.