Projekt Poznań
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Wpadka Pogoni Nowe Skalmierzyce

Jak złe wejście w mecz może zadecydować o końcowym wyniku przekonali się w sobotnie popołudnie piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce. Odnieśli oni pierwszą porażkę w sezonie, ulegając zespołowi Błękitni Stargard aż 0-4.

Trudna sytuacja pogodowa w naszym regionie rodziła obawy czy spotkanie to nie odbędzie się w ekstremalnych warunkach pogodowych. W momencie jednak rozpoczęcia spotkania czarne chmury zostały już przegonione a padać znów zaczęło tuż po końcowym gwizdku. Sportowe czarne chmury dosięgły jednak drużynę gospodarzy. Już w drugiej minucie meczu błąd obrony Pogoni wykorzystał Michał Marczak i goście objęli jednobramkowe prowadzenie.

W 22 minucie na domiar złego Krystian Szczepaniak otrzymał czerwoną kartkę i sytuacja klubu z Nowych Skalmierzyc stała się arcytrudna. Tuż przed przerwą drugą bramkę dołożył Michał Marczak. W drugiej połowie zespół ze Stargardu trafił jeszcze dwukrotnie. W 61 minucie zrobił to Mateusz Piotrowski a wynik ustalił w 74 minucie Dominik Pawłowski. Piłkarze Pogoni raz zdołali kopnąć piłkę do bramki rywali, ale sędzia odgwizdał wcześniej spalonego.

Pogoń po trzech kolejkach zajmuje 11 miejsce w tabeli. Następne spotkanie wyjątkowo w środku tygodnia i znów na własnym boisku. Rywalem piłkarzy trenera Kaczmarka będzie zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli Kotwica Kórnik.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!