baner_FBAnt
Projekt Poznań
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Sukces uczniów ZSP w Mistrzostwach Polski Szkół Ponadpodstawowych w strzelectwie sportowym

Reprezentantki Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu stanęły na podium podczas 63. Centralnego Finału Zawodów Strzeleckich Szkół Ponadpodstawowych „O Srebrne Muszkiety”. Zawody odbyły się w dniach 16-18 września 2024 roku na terenie obiektu sportowego CWZS „Zawisza” w Bydgoszczy.

Trzyosobowa drużyna z Kalisza, w składzie Wiktoria Janas, Natalia Rygas i Alicja Żmuda, reprezentowała województwo wielkopolskie wśród 16 zespołów z całej Polski. Dziewczęta wywalczyły trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej zespołów licencjonowanych, zdobywając łącznie 1736,9 punktów. Opiekunem zespołu był nauczyciel ZSPP, Pan Paweł Tomczak.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje indywidualny wynik Wiktorii Janas, uczennicy klasy III technika budownictwa mundurowej, która zajęła szóste miejsce z wynikiem 592,8 punktów.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!