Ceków
baner_FBAnt
Baner (1200 x 200 px) (1)
Confidance_baner
wszystkie_wiadomosci

Gastro Arena już otwarta!

Nowe boisko przy Zespole Szkół Gastronomiczno‑Hotelarskich tętniło życiem od pierwszego gwizdka

W czwartek (1 maja) Gastro Arena – odnowiony obiekt sportowy na mapie Kalisza – przyjęła pierwszych piłkarzy. Na oficjalnym otwarciu obecni byli wiceprezydent Grzegorz Kulawinek, dyrektor szkoły Dorota Szaleniec‑Plichta i przewodniczący Rady Sportu Dawid Matczak, który pilotował inwestycję od pomysłu do gotowego boiska.

32 drużyny, cztery kategorie, cały dzień emocji

W turnieju na otwarcie obiektu zagrały  32 zespoły, które rywalizowały o puchary, medale i nagrody rzeczowe w czterech grupach wiekowych. Wyniki są na żywo aktualizowane w systemie online, ale najważniejsze rozstrzygnięcia już poznaliśmy:

KategoriaMistrzWicemistrz3. miejsce
Żak 2017UKS APR Kalisz Pomarańczowi (1 : 0)UKS APR Kalisz CzarniPolonia Golina
Żak 2016Stal Pleszew (4 : 3)Sparta KoninAPR Kalisz
Open (faza grupowa)SPEEDCAR 13 pktSkibidi Power Rangers 10 pktZbiersk 7 pkt
Skrzat 2018/19 (faza grupowa)KKS Kalisz 2018 7pktKorona Chełmce 7pktKorona Chełmce II 7pkt

Pełne wyniki można odnaleźć pod linkiem TUTAJ

Fot.: Dawid Matczak – przewodniczący Rady Sportu/profil na Facebooku

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze