baner_FBAnt
EKO
Baner (1200 x 200 px) (1)
wszystkie_wiadomosci

Szczecin zdobyty! KKS zaczyna sezon od wygranej

Wysokim zwycięstwem 3-0 nad Świtem Szczecin zainaugurowali sezon kaliski piłkarze. Istnieje spora szansa, że po pierwsze kolejce zostaną liderami tabeli.

Mimo iż grały ze sobą drużyny z czołówki poprzedniego sezon (uczestnicy baraży) to Telewizja Polska w likwidacji nie zdecydowała się na transmisję i spotkanie znalazło się w puli tzw. meczów nietelewizyjnych.

Choć do przerwy, mimo kilku sytuacji z obu stron, utrzymał się wynik 0-0 to już po przerwie worek z bramkami rozerwał się. Dla „Dumy Kalisza” bramki strzelali Bartłomiej Putno, Karol Danielak i Przemysław Zdybowicz. Na klubowych stronach istnieje możliwość z obejrzenia pomeczowej konferencji z udziałem trenerów obu drużyn: Michała Gościniaka i Tomasza Kafarskiego. W przyszłym tygodniu KKS przywita się z kibicami na Stadionie Miejskim spotkaniem z Sokołem Kleczew.

KONFERENCJA PRASOWA PO MECZU: KS ŚWIT SZCZECIN – KKS 1925 KALISZ (0:3)

Zdjęcie: Świt Szczecin

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Kaliszok

Do redakcji a nie można było poprosić telewizji w rozkwicie TVRuspublika aby zrealizowało transmisję dla swoich wyborców

Sławek

A może poprosiłbyś klub, żeby nie zamykał sparingów przed wyborcami, robiąc z tego wydarzenie? A co do meczu to oczywiście wynik b.dobry, ale warto uzbroić sie w cierpliwość i poczekać co będzie dalej, bo niektórzy jeszcze mogą nie dojechać do formy po różnych przygotowaniach i po 7 kolejkach będzie obraz gdzie się znajduje zespół. A pan Kaliszok niech tęczowym krokiem za tydzień na mecz z beniaminkiem z Kleczewa 😉

Sławek

Co do meczów nietelewizyjnych – to niestety gra KKS z poprzednich rozgrywek pokazała że nie za bardzo się tym interesowano, przegrane baraże i zawirowania w kadrach (KKS opusciło kilku podstawowych zawodników, Świt kontuzje kluczowych zawodników) . Dlatego na telewizję trzeba zapracować od nowa, może ten mecz pozwoli na lepsze notowania w tabelkach tvp – takie życie

Najnowsze