Remis rezerw KKS-u w Międzychodzie

Cenny punkt na koncie drugiej drużyny KKS-u. Remisem 3:3 zakończył się mecz 23. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, przeciwko ekipie Warty Międzychód.

Gospodarze dość szybko, bo już w 4. minucie, otworzyli wynik meczu. Wyrównanie, jeszcze przed przerwą, zapewniła bramka Wiktora Walczaka z 42. minuty. W drugiej połowie swoje trafienia dołożyli Mikołaj Wyborny oraz Bartosz Gęsior, który golem w 88. minucie, zapewnił “Trójkolorowym” ważny punkt.

Warta Międzychód – KKS Kalisz II 3:3 (1:1)
Bramki KKS: Wiktor Walczak (1:1), Mikołaj Wyborny (2:2), Bartosz Gęsior (3:3).

KKS Kalisz II: Mateusz Baran – Szymon Cieślak, Kamil Weber, Bartosz Gęsior (C), Wiktor Bury, Jakub Kieliba, Mikołaj Wyborny, Wiktor Walczak, Wiktor Staszak, Maurycy Przybył, Jakub Zachara.
Ławka rezerwowych: Michał Stefaniak (BR), Adam Zadka, Kamil Ziółkowski, Karol Smajdor, Wojciech Maroszek.

Źródło: KKS Kalisz