Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Adam Kędzierski z Akademii Wymiaru Sprawiedliwości mistrzem Polski w klasie 4R2

25 listopada w Centrum Olimpijskim odbyła się Gala Sportu Samochodowego 2023 r. Puchar w klasie 4R2 otrzymali jako pilot Adam Kędzierski (pracownik Akademii Wymiaru Sprawiedliwości) oraz Krzysztof Nazaruk, którzy w sezonie 2023 z wystartowali w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wraz z zespołem Energy Solution Rally Team.

Kierowcy samochodem Peugeot 208 R2 w klasie 4R2 (klasa dla samochodów napędzanych na przednią oś zgodnie z homologacja R2) w tym sezonie zdobyli 145 pkt w klasyfikacji rocznej, co zaowocowało zdobyciem Mistrzostwa Polski w klasie 4R2. Tradycyjnym zakończeniem roku w polskim motorsporcie jest gala, na której zasłużone trofea oraz szarfy otrzymują najlepsi zawodnicy mijającego sezonu. Jedną z najważniejszych jest Gala Sportu Samochodowego, organizowana przez Polski Związek Motorowy, która miała miejsce w miniony weekend Warszawie.

Źródło: AWS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze