baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Akademia Kaliska rozpoczyna współpracę z Policją

Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. dr inż. Dariusz Bieniek oraz Rektor Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego prof. dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła podpisali porozumienie o współpracy. Głównym celem podpisanego porozumienia pomiędzy komendą i uczelnią jest podejmowanie wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wczoraj w siedzibie Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Komendą Miejską Policji w Kaliszu, a Akademią Kaliską.

Głównym celem podpisanego porozumienia pomiędzy komendą i uczelnią jest wymiana doświadczeń, w tym dorobku naukowego uczelni poprzez realizację wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Współpraca obu instytucji to również współorganizowanie oraz udział w konferencjach, sympozjach, seminariach i innych przedsięwzięciach naukowych i społecznych.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

źródło: KMP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze