reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Akcja „NAPAD NA KALISKIE RESTAURACJE”

Kaliski społecznik Dawid Borowiak zaproponował dołączenie się do akcji wspierania lokalnych restauracji i kawiarni. Inicjatywa owiana szyldem „Napad na kaliskie restauracje” zachęca do wsparcia miejskich branży gastronomicznych chociaż sporadycznym zamówieniem kawy i ciastka.

Obecna sytuacja na rynku doprowadza do wielu kryzysów w licznych branżach. W takiej grupie ryzyka znajduje się również branża gastronomiczna, dlatego tak ważne jest wsparcie naszych okolicznych restauracji nawet symboliczną złotówką. Pozwoli to na utrzymanie się tych placówek w konkurencyjnej walce z sieciami barów szybkiej obsługi.

Dawid Borowiak zachęca więc, by co jakiś czas zrezygnować z zamawiania posiłków w sieciówkach pokroju McDonald’s i w zamian tego wsparcie kaliskich barów, kafejek czy restauracji.

O całej akcji można przeczytać na jego Facebookowym profilu, gdzie zamieścił informację z założeniami przebiegu inicjatywy.


Fot.: Facebook DawidBorowiak.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze