Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Aktywnie i charytatywnie! – „Woliczanki” zapraszają na wspólny spacer

Koło Gospodyń Wiejskich „Woliczanki” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w aktywnym popołudniu na świeżym powietrzu. Wydarzenie ma na celu nie tylko promowanie zdrowego trybu życia, ale również wspieranie potrzebujących podopiecznych – zwierząt z kaliskiego schroniska.

To doskonała okazja, by spędzić czas z bliskimi na świeżym powietrzu, zamiast przed telewizorem – zachęcają „Woliczanki”.

Wśród potrzebnych rzeczy znajdują się przepinane smycze, obroże, szelki, smakołyki, żwacze, koce, ręczniki, prześcieradła oraz karmy – najlepiej bez zbóż, z dużą zawartością mięsa. To nie tylko okazja do integracji i aktywności na świeżym powietrzu, ale także do okazania empatii i wsparcia czworonożnym przyjaciołom.

Zachęcamy do udziału całe rodziny! Zabierzcie ze sobą sąsiadów i wspólnie skorzystajmy z uroków naszej „ścieżki zdrowia” – dodają członkinie KGW.

Kiedy?

  • 6 stycznia, 14:00

Gdzie?

  • Parking przy ścieżce zdrowia

fot.: Fb KGW „Woliczanki”

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze