Ceków
baner_FBAnt
Baner (1200 x 200 px) (1)
Confidance_baner
wszystkie_wiadomosci

Alarm bombowy na Uniwersytecie Kaliskim. Policja bada sprawę

Uniwersytet Kaliski został poddany natychmiastowej ewakuacji po otrzymaniu podejrzanej wiadomości e-mail z groźbą podłożenia bomby. Na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Według komunikatu uczelni, treść e-maila wskazywała na zdarzenie zagrażające życiu i zdrowiu studentów oraz pracowników. Rektor Uniwersytetu Kaliskiego niezwłocznie zarządził ewakuację wszystkich budynków, a na miejsce wezwano policję wraz z psem wyszkolonym do wykrywania materiałów wybuchowych.

Uczelnia podkreśliła, że mimo fałszywego alarmu, nie lekceważy żadnych sygnałów o zagrożeniu. Kontrole trwają aktualnie w innych lokalizacjach.

Według wstępnych ustaleń, podobne wiadomości e-mail z rzekomą bombą trafiły dziś do kilku placówek oświatowych w Warszawie oraz – jak się podejrzewa – również w innych miastach. Policja prowadzi działania wyjaśniające w tej sprawie.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze