baner_FBAnt
Pyra
EKO
Baner (1200 x 200 px) (1)
wszystkie_wiadomosci

Anna Walczak nie żyje

W wieku 58 lat odeszła Anna Walczak – jedna z ikon kaliskiej siatkówki. Przez lata reprezentowała barwy Augusto Kalisz, z którym sięgnęła po dwa złote (1997, 1998) i srebrny medal Mistrzostw Polski (1996), a także zdobyła Puchar Polski.

Była zawodniczka od wielu lat zmagała się z chorobą nowotworową. Na rzecz leczenia tej ciężkiej choroby organizowano zbiórki środków. Niestety, byłem sportsmance nie udało się wygrać walki z chorobą.

Syn zmarłej zawodniczki Krystian Walczak kontynuuje rodzinne tradycje i sam jest zawodowym siatkarzem, związany w przeszłości m.in ze Skrą Bełchatów. Do niedawna grał w lidze koreańskiej. W mediach społecznościowych tak pożegnał zmarłą mamę: „Będę grał tak żebyś była dumna mamo. Niech Pan Bóg ma Cię w swojej opiece. Spoczywaj w pokoju. Twój uśmiech pozostanie na zawsze w moim sercu. Kocham Cię”.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze