baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Apelujemy do posłów PiS – oddajcie głos za Polską!

Senator Janusz Pęcherz oraz poseł Mariusz Witczak wystosowali apel do polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Szanowni Państwo,

Wszyscy należymy do tej samej społeczności – społeczności Południowej Wielkopolski. Reprezentujemy nasze „małe ojczyzny” i wobec ich mieszkańców zobowiązaliśmy się walczyć o lepszą Polskę. Lepszą to znaczy niezależną, ale wyposażoną w mądre i przyszłościowe sojusze. Lepszą to znaczy zamożną dobrobytem obywateli. Złamiecie to zobowiązanie, jeśli przy podejmowaniu kluczowych dla kraju decyzji zwyciężą polityczne gry i krótkowzroczne kalkulacje.

58 miliardów euro w ramach Krajowego Planu Odbudowy to jedyna pomyślna droga dla rozwoju naszej Ojczyzny.  Musicie jedynie zagłosować za demokratycznym i niezawisłym sądownictwem. Takim, jakie funkcjonuje w całym cywilizowanym świecie, z którego Polska nie może przecież, za sprawą nieprzemyślanych decyzji, wypaść. Zwracamy się z tymi słowami w imieniu wszystkich wyborców do posłów PiS-u: Jana Dziedziczaka, Piotra Kalety, Tomasza Ławniczaka, Marleny Maląg, Jana Mosińskiego i Katarzyny Sójki. Każde z Was bierze w tym momencie osobistą odpowiedzialność za losy Polski i Polaków. Poczujcie jej ciężar.

Źródło: Platforma Obywatelska Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze