Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Aplikacja dla kaliskiej młodzieży

Czy praca nad stworzeniem nowej aplikacji „odczaruje” spojrzenie kaliszan na ich miasto? Czy oferta kulturalna Kalisza jest rzeczywiście dość uboga? Może takie myślenie wynika tylko z niewiedzy mieszkańców?

W Kaliszu dość często można usłyszeć opinie, że nic się nie dzieje. O tym czy nasze miasto oferuje coś więcej niż depresję możecie przeczytać TUTAJ. Tym tematem zainteresował się również jeden z Radnych Miasta Kalisza, który zaangażował do pracy m.in. dwie rywalizujące ze sobą placówki – Technikum im. św. Józefa oraz Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu.

Współpraca na rzecz stworzenia nowej aplikacji, która ma służyć mieszkańcom Kalisza, a w szczególności młodzieży, oficjalnie rozpoczęła się 24 marca w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kaliszu. Aplikacja będzie zawierała m.in. informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych, które będą odbywały się na terenie naszego miasta oraz forum, na którym mieszkańcy będą mogli publikować różnego rodzaju treści. W przyszłości możliwe jest również przedstawienie oferty kulturalnej na terenie powiatu Kaliskiego oraz AKO. Aplikacja zostanie stworzona w ciągu najbliższych kilku miesięcy, natomiast jej administracją zajmą się Radni Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza.

Czy dzięki tej inicjatywie mieszkańcy zmienią postrzeganie swojego miasta?

Źródło: CKZiU, MRMK


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze