baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Aplikacja dla kaliskiej młodzieży

Czy praca nad stworzeniem nowej aplikacji „odczaruje” spojrzenie kaliszan na ich miasto? Czy oferta kulturalna Kalisza jest rzeczywiście dość uboga? Może takie myślenie wynika tylko z niewiedzy mieszkańców?

W Kaliszu dość często można usłyszeć opinie, że nic się nie dzieje. O tym czy nasze miasto oferuje coś więcej niż depresję możecie przeczytać TUTAJ. Tym tematem zainteresował się również jeden z Radnych Miasta Kalisza, który zaangażował do pracy m.in. dwie rywalizujące ze sobą placówki – Technikum im. św. Józefa oraz Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu.

Współpraca na rzecz stworzenia nowej aplikacji, która ma służyć mieszkańcom Kalisza, a w szczególności młodzieży, oficjalnie rozpoczęła się 24 marca w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kaliszu. Aplikacja będzie zawierała m.in. informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych, które będą odbywały się na terenie naszego miasta oraz forum, na którym mieszkańcy będą mogli publikować różnego rodzaju treści. W przyszłości możliwe jest również przedstawienie oferty kulturalnej na terenie powiatu Kaliskiego oraz AKO. Aplikacja zostanie stworzona w ciągu najbliższych kilku miesięcy, natomiast jej administracją zajmą się Radni Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza.

Czy dzięki tej inicjatywie mieszkańcy zmienią postrzeganie swojego miasta?

Źródło: CKZiU, MRMK


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze