baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Apple promuje na całym świecie grę kaliskiego studia!

Kaliskie studio Pixel Perfect Dude ma na swoim koncie kolejny sukces! Gra twórców promowana jest na głównym kaflu App Store, firmowego sklepu Apple. Użytkownicy systemu mogą przetestować mobilne wyścigi, które są rozwijane nieustanie od 2019 roku.

Kaliskie studio Pixel Perfect Dude powstało w 2013 roku, a jego pierwszym sukcesem był Ski Jump. Arcadowy symulator skoków narciarskich był najczęściej pobieraną polską grą na początku 2014 roku. W 2017 roku gra doczekała się również wersji dla gogli wirtualnej rzeczywistości. To niewielkie i niezależne studio znalazło się na globalnej mapie deweloperów gier mobilnych. Polacy zawdzięczają swój sukces DRIVE – prostej produkcji wyścigowej, która skradła serca graczy unikalną stylistyką, silnie nawiązując do klasyki motoryzacji z lat 80.

Wchodząc w App Store możemy natknąć się na wyróżniony artykuł, który w pełni poświęcono kaliskiej produkcji. Materiał zachęca graczy do przetestowania zawartości z okazji nowego sezonu, w którym wprowadzono dodatkowe pojazdy.

Pixel Perfect Dude zachęca do wzięcia udziału w turnieju organizowanym w polskim Myszelinie, testując siedem nowych samochodów. Jednym z nich jest bojowa wersja Poloneza. Mimo, że w grze nie spotkamy się z prawdziwymi markami pojazdów, ich wygląd silnie sugeruje inspirację klasykami.

Materiały tego typu mogą być uznawane za wykupioną reklamę, jednak nawet podmioty związane z dystrybucją w App Store przyznają: otrzymać dedykowany artykuł nie może byle kto. Tego typu współpraca jest nawiązywania jedynie z twórcami największych, najciekawszych oraz najbardziej uznanych produktów dostępnych w cyfrowym sklepie Apple.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

źródło: Spider’s Web

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze