reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Argmagedon Active w Kamieniu 7-8 sierpnia

Już w najbliższy weekend w Kamieniu odbędzie się ekstremalny bieg przełajowy z przeszkodami. Jest to wydarzenie, które przeznaczone jest dla każdej grupy społecznej!

Już od jakiegoś czasu Kamień (gmina Ceków-Kolonie) jest siedzibą dla działalności Agmagedon- Active, która rozproszona jest w kilku miejscach w Polsce. Ich głównym założeniem, które promują na swojej stronie jest hasło “Zmierz się z własnymi słabościami i podejmij wyzwanie”. Obecnie jest to określane jako bieg OCR, który odnotowuje coraz większe postępy i liczniejszy odbiór na Polskim rynku. 

W ciągu dwóch dni rozegrane zostaną konkretne konkurencje. W sobotę 7 sierpnia: Dzik i Dzik Elite 10 km, Tur i Tur Elite 20 km. W niedzielę natomiast biegi przeznaczone są i dla najmłodszych jako Warchlak 1 km oraz dla osób zainteresowanych w zależności od zaawansowania Loszka i Loszka Elite (5 km) oraz nowość w postaci konkurencji Knur, czyli nastawionej głównie na zabawę o długości trasy 5 km. Dla każdego uczestnika przeznaczony jest bogaty zestaw startowy zawierający techniczną, dedykowaną koszulkę oraz medal wieńczący wysiłek. Na zakończenie gmina oferuje integracyjnego grilla. Zawody odbywają się pod honorowym patronatem wójta gminy Mariusza Chojnackiego. 

Zapisać się na bieg będzie można się już tylko w dniu zawodów.

Źródło: Agmagedon Active 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze