reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Armagedon Active

Mistrzostwa OSP Powiatu Kaliskiego i Miasta Kalisza „Armagedon Active” odbędą się w miejscowości Kamień. Zmagania rozpoczną się o godzinie 8:00, w sobotę 13.08.2022.

W ramach Armagedonu odbędą się następujące dystanse:

• Dzik – około 10 km i około 50 przeszkód do pokonania (limit czasowy: 180 minut) W ramach tego dystansu wystartuje fala Dzik Elite (info w pkt. 8 ), a także DZIK Open. Od 16 roku życia.
• Loszka- około 5 km i około 30 przeszkód (limit czasowy 120 minut) + fala Elite w ramach dystansu Loszka(inf. w pkt. 8) od 14 r.ż.
• Knur- około 5 km, bieg dla zabawy, bez pomiaru czasu, uczestnik sam wybiera, które przeszkody pokonuje. Brak klasyfikacji końcowej. Nie obowiązuje karna pętla. Obowiązuje limit czasowy 120 minut. Od 13 r.ż.
• Pomarańczowy Wojownik–bieg przeszkodowy dla dzieci od 7 roku życia, o wyższym stopniu trudności niż Dzika Rodzinka, dla bardziej zaawansowanych dzieci, z pomiarem czasu. Dzieci nie mogą korzystać z pomocy opiekunów-muszą biec samodzielnie.
• Dzika Rodzinka 1km, bieg przeszkodowy dla rodzin, (limit około 15 minut) (informacje o biegu Dzika Rodzinka u dołu
regulaminu) od 3 r. ż. (info u dołu regulaminu)

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rajsport Active.

Zapisy na Armagedon

Regulaminy i szczegóły 

Źródło: Powiat kaliski


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze